JITROCEL / Dominik

Naší čtyřčlennou rodinu tvoří tatínek Petr, já maminka Veronika, mladší syn Matýsek a nejopečovávanějším členem rodiny je starší syn Dominiček. V současné době Dominik dochází do speciální školy CREDO, kde navštěvuje 2. ročník, mladší syn je předškolák.
Ačkoliv příchod na svět neměl Domča zrovna jednoduchý a prognózy lékařů byly že se na nožky nikdy nepostaví, tak je to velký bojovník, který se nikdy nevzdává a jde si za svým. Domča se od narození se potýka s kombinovaným postižením a to s DMO - triparézní formou, ADHD, autismem, dysfázií, poruchou chování a aktivit. S Dominičkem se snažíme co nejvíce pracovat a rozvíjet jak pohyb, tak jemnou motoriku a komunikaci. Pravidelně dojíždíme k řadě specialistům jako například: Na logopedii, ergoterapii, neurologii, psychiatrii, psychologii, ortopedii, oční , alergologii a na neurorehabilitaci. Dále dojíždíme 2x ročně do Léčebny Košumberk - Luže, absolvovali jsme také pobyt na soukromé logo klinice v Brně a v Olomouci pravidelně navštěvujeme organizaci JAN a organizaci Za Sklem.
Vše je pro nás jak psychicky, tak i finančně náročné, proto budeme rádi za jakoukoliv finanční pomoc na neurorehabilitaci, která bohužel není hrazena ZP a která Domčovi velice pomáhá, jak k posílení svalstva, tak k lepší koordinaci pohybu a stabilitě.

Moc si vážíme jakékoliv pomoci.

Pomoc pro Dominika

Bankovní spojení - FIO banka, a.s.,
č. účtu: 2600983900/2010
VS: 2009032

Dominik
TOPlist